Stevia Automation Systemy Automatyki

Jesteśmy firmą inżynierską w branży automatyki przemysłowej. Posiadamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu systemów sterowania procesami produkcyjnymi zarówno w Polsce jak i wielu miejscach na całym świecie. Naszym atutem jest doświadczony zespół inżynierów oraz nowoczesne biura projektowe wyposażone w profesjonalne stanowiska testowe naszego oprogramowania, w tym środowisko CAD – Emulate3D (virtual commissioning). Naszą kadrę wyróżnia kreatywność oraz szeroka wiedza poparta certyfikowanymi szkoleniami. Jesteśmy jedynym polskim integratorem oprogramowania ATVISE® WEB SCADA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

RZETELNOŚĆ
DOŚWIADCZENIE
TERMINOWOŚĆ
INNOWACYJNOŚĆ

PROJEKTOWANIE I URUCHAMIANIE SYSTEMÓW AUTOMATYKI PRZEMSYŁOWEJ

Dysponując doświadczoną kadrą oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w implementacji systemów sterowania transportem wewnętrznym w różnych gałęziach przemysłu. Nasi programiści tworzą i rozwijają biblioteki gotowych funkcji obsługujących typowe dla tej branży urządzenia dostosowując poszczególne rozwiązania do potrzeb klienta.

WIĘCEJ

WIRTUALNE URUCHOMIENIE I SYMULACJA W 3D

W naszych projektach stosujemy specjalistyczne oprogramowanie CAD - Emulate3D umożliwiające tzw. „virtual commissioning” czyli emulowania projektowanego systemu sterowania w postaci trójwymiarowych modeli oraz przeprowadzenie dokładnych testów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jesteśmy w stanie znacząco skrócić czas uruchomienia systemu.

WIĘCEJ

Prefabrykacja szaf sterowniczych

Prefabrykujemy szafy sterownicze, rozdzielnice, pulpity sterujące, skrzynki łączeniowe oraz szafy falownikowe w oparciu o dokumentację sporządzoną przez nas lub klienta. Dzięki stałej współpracy z dostawcami oferujemy podzespoły i urządzenia do budowy szaf w atrakcyjnych cenach

WIĘCEJ

PROGRAMOWANIE ROBOTÓW W SYSTEMACH AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

W ramach projektowanych przez nas systemów automatyki przemysłowej oferujemy programowanie robotów „offline” oraz „online”, głównie takich producentów jak ABB, KUKA, FANUC. Wdrażamy rozwiązania dla całych cel produkcyjnych z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

WIĘCEJ

OFICJALNY INTEGRATOR SYSTEMÓW ATVISE® SCADA ORAZ ATVISE® PORTAL

Atvise SCADA bazuje na najnowszych technologiach i standardach: wizualizacja z zastosowaniem wyłącznie technologii webowych oraz spójna pionowa orientacja obiektowa standardu komunikacji OPC UA zmienia świat systemów zarządzania produkcją.

WIĘCEJ

Kalisz

Stevia Automation Sp. z o.o.
Winiarska 12
62-800 Kalisz

Poznań

Stevia Automation Sp. z o.o.
S11Park
Pasjonatów 15
62-070 Zakrzewo

Katowice

Stevia Automation Sp. z o.o.
Euro-Centrum Park b.7
Ligocka 103
40-568 Katowice


    info@stevia-automation.pl