Strona główna / Kariera / PROJEKTANT
AKPiA

PROJEKTANT
AKPiA

Miejsce pracy: Katowice, Śląskie

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant AKPiA do naszego biura w Katowicach.

Opis stanowiska:
samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych systemów automatyki zgodnie z ustaleniami w środowisku E-PLAN Electric P8,
dobór elementów i opracowanie list materiałowych
modyfikacje i weryfikacja istniejących dokumentacji elektrycznych
kontakt z klientem oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
znajomość tworzenia dokumentacji w środowisku EPLAN,
znajomość aktualnych przepisów i norm,
swobodne poruszanie się w tematach związanych z automatyką przemysłową,
dobra znajomość języka angielskiego
kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do krótkich wyjazdów służbowych,
mile widziane znajomość języka niemieckiego,
uprawnienia elektryczne SEP E,
doświadczenie minimum 2 lata,
czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (pełen etat - umowa o pracę),
elastyczny czas pracy,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
przyjazną atmosferę,
niezbędne oprogramowanie i narzędzia do wykonywania pracy

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Stevia Automation sp. z o.o. dla kandydatów o pracę