Strona główna / Kariera / Elektromonter

Elektromonter

Miejsce pracy: Katowice, Śląskie

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromontera do naszego biura w Katowicach.

Twój zakres obowiązków:
samodzielny montaż elektryczny i mechaniczny komponentów szaf sterujących zgodnie z dokumentacją,
kontrola rysunków elektrycznych i współpraca z projektantem
kontrola jakości komponentów
testowanie połączeń w szafie elektrycznej
kontrola stanów magazynowych
dbanie o jakość i estetykę
dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń
wykonywanie innych poleceń Pracodawcy związanych z rodzajem pracy
Nasze wymagania:
wykształcenie techniczne (elektryczne) min. średnie (preferowane wyższe)
doświadczenie minimum 1 rok
znajomość aktualnych przepisów i norm
dobra znajomość języka angielskiego
kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność
swobodne poruszanie się w tematach związanych z automatyką przemysłową
Mile widziane
uprawnienia elektryczne SEP D (kontrolno-pomiarowe)
znajomość oprogramowania EPLAN Electric P8
znajomość oprogramowania Comarch Optima
znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
elastyczny czas pracy
niezbędne narzędzia do pracy
szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Aplikacje prosimy przesyłać na adres info@stevia-automation.pl

Prosimy o zawarciu zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Stevia Automation Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Skarszewskiej 42A.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Stevia Automation sp. z o.o. dla kandydatów o pracę