Strona główna / Kariera / Elektromonter Szaf Sterowniczych

Elektromonter Szaf Sterowniczych

Miejsce pracy: Katowice, Śląskie

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania
przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Katowicach poszukujemy kandydata na stanowisko Elektromonter Szaf Sterowniczych.

Zadania:
Samodzielny montaż elektryczny i mechaniczny komponentów szaf sterujących zgodnie z dokumentacją,
Kontrola rysunków elektrycznych i współpraca z projektantem,
Kontrola jakości komponentów,
Testowanie podłączeń w szafie elektrycznej,
Dbanie o jakość i estetykę,
Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń.
Wymagania:
Doświadczenie w prefabrykacji szaf sterowniczych (min. 1 rok),
Wykształcenie o profilu elektrotechnicznym lub pokrewnym,
Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i montażowych,
Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego,
Umiejętność wykonywania prac kontrolno-pomiarowych,
Zdolności manualne, w tym umiejętność obsługi elektronarzędzi niezbędnych przy prefabrykacji,
Prawo jazdy kategorii B,
Dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
Uprawnienia SEP E do 1 kV,
Obsługa oprogramowania EPLAN,
Umiejętności projektowania szaf sterowniczych,
Znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy
Pracę na pełny etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Elastyczny czas pracy,
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Stevia Automation sp. z o.o. dla kandydatów o pracę

Kalisz

Stevia Automation Sp. z o.o.
Winiarska 12
62-800 Kalisz

Poznań

S11Park
Pasjonatów 15
62-070 Zakrzewo

Katowice

Euro-Centrum Park b.7
Ligocka 103
40-568 Katowice

info@stevia-automation.pl

Telefon:

Dział sprzedaży:

+48 502 751 920