Strona główna / Kariera / Automatyk – Programista

Automatyk – Programista

Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania
przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

W związku z dynamicznym rozwojem do nowo otwieranego biura w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko Automatyk – Programista.

Zadania:
Tworzenie oprogramowania sterowników PLC,
Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
Parametryzacja urządzeń systemów automatyki takich jak np: falowniki, skanery kodów kreskowych,
Tworzenie opisów funkcjonalnych dla oprogramowania sterującego maszynami oraz liniami produkcyjnymi,
Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,
Uruchamianie oraz optymalizacja systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych (głównie za granicą),
Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności, wdrażanych systemów dla działów utrzymania ruchu w automatyzowanych zakładach produkcyjnych.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika lub podobne),
Umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7 i/lub Allen Bradley Contrologix,
Umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
Umiejętność czytania i analizy dokumentacji elektrycznych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
Gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych,
Prawo jazdy kategorii B,
Dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy
Pracę na pełny etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Elastyczny czas pracy,
Szkolenia przygotowawcze do samodzielnego wykonywania zadań oraz przydzielanie zadań o poziomie
trudności adekwatnym do posiadanego doświadczenia,
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (udział w międzynarodowych projektach, szkolenia),
Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Stevia Automation sp. z o.o. dla kandydatów o pracę

Kalisz

Stevia Automation Sp. z o.o.
Winiarska 12
62-800 Kalisz

Kontakt:

www.stevia-automation.pl
info@stevia-automation.pl

Poznań

Pasjonatów 15
62-070 Zakrzewo

Telefon:

+48 601 55 00 23
+48 784 29 65 55