Strona główna / Kariera / Automatyk – Programista Systemów SCADA

Automatyk – Programista Systemów SCADA

Miejsce pracy: Kalisz,Poznań, wielkopolskie

Firma Stevia Automation Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu i uruchamianiu oprogramowania
przemysłowego dla sektorów logistyki i automotive, w szczególności systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszych biur w Kaliszu i Poznaniu kandydata na stanowisko Automatyk – Programista Systemów SCADA.

Zadania:
Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),
Parametryzacja bloków urządzeń oraz łączenie ich ze zmiennymi procesowymi,
Konfiguracja struktur menu, tworzenie instancji obiektów, dostosowywanie oraz tworzenie nowych szablonów,
Tworzenie ekranów synoptycznych,
Definiowanie alarmów systemowych,
Konfigurowanie warunków archiwizacji zmiennych i alarmów,
Definiowanie użytkowników i nadawanie im odpowiednich praw,
Testowanie i wdrażanie systemów SCADA.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub podobne),
Umiejętność tworzenia aplikacji wizualizacji procesów HMI/SCADA,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Gotowość do wyjazdów służbowych,
Prawo jazdy kategorii B,
Dobra organizacja pracy.
Oferujemy
Pracę na pełny etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Elastyczny czas pracy,
Szkolenia przygotowawcze,
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (udział w międzynarodowych projektach, szkolenia),
Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez
Stevia Automation sp. z o.o. dla kandydatów o pracę

Kalisz

Stevia Automation Sp. z o.o.
Winiarska 12
62-800 Kalisz

Kontakt:

www.stevia-automation.pl
info@stevia-automation.pl

Poznań

Pasjonatów 15
62-070 Zakrzewo

Telefon:

+48 601 55 00 23
+48 784 29 65 55